Son Dakika Magazin Haberleri 2020, 2020 Son Dakika Magazin Haberleri, Son Dakika Bilecik Haberleri, Son Dakika Denizli Haberleri, Son Dakika İstanbul Haberleri

Komşusunu dövdüğü için tutuklanan Halil Sezai’nin avukatları tutukluluğa itiraz etti

Geçtiğimiz hafta Tuzla’da yaşlı komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesi ile ‘Silahla kasten yaralama’ suçundan tutuklanan şarkıcı Halil Sezai’nin avukatları, müvekkilinin tutukluluğuna itiraz etti. MAHKEMENİN KARARI BEKLENİYOR Tuzla’da geçtiğimiz hafta komşusu Hüseyin Meriç’i darp ettiği gerekçesi ile tutuklanan Halil Sezai Paracıkoğlu’nun avukatları, tutuklama kararı veren Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurarak müvekkillerinin tutukluluğuna itiraz etti. Sulh Ceza Hakimliği’ne dilekçe ile başvuran Sezai’nin avukatları, müvekkillerinin tahliyesini talep ettiler. Mahkemenin, avukatların dilekçesini inceledikten sonra tutukluluğun devamı ya da şüphelinin tahliyesine karar vermesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattığı konuşulan Müge Anlı'dan cevap: Bırakmam namussuzluk olur başlıklı makalemizde Aleyna Çakır, Gülay ve Magazin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir