Son Dakika Magazin Haberleri 2020, 2020 Son Dakika Magazin Haberleri, Son Dakika Bilecik Haberleri, Son Dakika Denizli Haberleri, Son Dakika İstanbul Haberleri

Ölen kızının şiddet gördüğü anlardaki yardım çığlığını duyan acılı baba feryat etti

Haziran ayında evinde ölü bulunan Aleyna Çakır’ın sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından darp edildiği anlara ait ses kaydı ortaya çıktı. Çakır’ın komşusunun Müge Anlı’ya gönderdiği kayıtta genç kızın yardım çığlıkları canlı yayındaki anne ve babasını gözyaşlarına boğdu. DAYAK YERDE YARDIM İSTEMİŞ Haziran’da evinde ölü bulunduktan sonra nisan ayında sevgilisi tarafında darp edildiğine ait görüntüleri ortaya çıkan Aleyna Çakır’ın bu sefer de ses kaydı ortaya çıktı. Çakır’ın alt komşusunun çektiği ses kaydında genç kız sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından darp edilirken yardım çığlıkları duyuluyor. ACILI AİLE FERYAT ETTİ Canlı yayında bu kaydı dinleyen acılı anne ve baba gözyaşlarına boğuldu. Yardım çığlıklarını duyduktan sonra yerinden kalkarak ekrandaki kızının fotoğrafına dokunan acılı baba, ‘Seni duymuyorlar. Bunu duymuyor mu devlet büyükleri. Elinizi niye uzatmıyorsunuz’ diyerek feryat etti. Oturduğu yerde fenalaşan anne ise ‘Kızımı ne hale getirmişler’ diyerek hıçkırıklara boğuldu.

Bir önceki yazımız olan Show TV'deki 'Arıza' dizisinde Van'a 'Dağ başı' denilmesinden sonra tepkiler çığ gibi büyüdü başlıklı makalemizde Magazin, TV ve Van hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir